Martwy blog, ale życie pozapsychotropowe

Mój blog zamarł, choć miałabym wiele do napisania. Wszystko ma jednak dobre strony: zalewa mnie taka ilość pracy, że już brakuje czasu na prowadzenie bloga.

Z ostatnich książek, nad którymi pracowałam, z pewnością wyróżnia się dziennik Karola Neubauera „ŻYCIE POZAPSYCHOTROPOWE”, który już zyskał taką popularność wśród e-booków, że można o nim mówić śmiało bestseller. Obecnie zmierza ku pierwszemu miejscu w rankingu Empiku i wzbudza wiele emocji.

„Życie pozapsychotropowe” to autentyczna opowieść o tym, jak depresja niszczy życie trzydziestoletniemu mężczyźnie, wpływa na jego postrzeganie świata, pracę, związki, rodzinę i odwrotnie – jak otoczenie wpływa na chorego, a także co dzieje się za murami szpitala psychiatrycznego, do którego trafia bohater po próbie samobójczej.
Jest gorsza niż rak, twierdzi.
Lektura z pewnością zmusza do refleksji. Uchyla drzwi do świata, o którym się raczej nie mówi, którego się nie rozumie. Czasem rozśmiesza, czasem przeraża. Napisana jest w sposób ciekawy i błyskotliwy, bardzo obrazowy, wręcz zmysłowy. Mam wrażenie, że autor nieco manipuluje czytelnikiem, ale to pewnie dobrze:)

Polecam serdecznie!

https://www.facebook.com/chorobaafektywnadwubiegunowa/

Dodaj komentarz