Martwy blog, ale życie pozapsychotropowe

Mój blog zamarł, choć miałabym wiele do napisania. Wszystko ma jednak dobre strony: zalewa mnie taka ilość pracy, że już brakuje czasu na prowadzenie bloga.

Z ostatnich książek, nad którymi pracowałam, z pewnością wyróżnia się dziennik Karola Neubauera „ŻYCIE POZAPSYCHOTROPOWE”, który już zyskał taką popularność wśród e-booków, że można o nim mówić śmiało bestseller. Obecnie zmierza ku pierwszemu miejscu w rankingu Empiku i wzbudza wiele emocji.

„Życie pozapsychotropowe” to autentyczna opowieść o tym, jak depresja niszczy życie trzydziestoletniemu mężczyźnie, wpływa na jego postrzeganie świata, pracę, związki, rodzinę i odwrotnie – jak otoczenie wpływa na chorego, a także co dzieje się za murami szpitala psychiatrycznego, do którego trafia bohater po próbie samobójczej.
Jest gorsza niż rak, twierdzi.
Lektura z pewnością zmusza do refleksji. Uchyla drzwi do świata, o którym się raczej nie mówi, którego się nie rozumie. Czasem rozśmiesza, czasem przeraża. Napisana jest w sposób ciekawy i błyskotliwy, bardzo obrazowy, wręcz zmysłowy. Mam wrażenie, że autor nieco manipuluje czytelnikiem, ale to pewnie dobrze:)

Polecam serdecznie!

https://www.facebook.com/chorobaafektywnadwubiegunowa/

Jak napisać relację z podróży? Będzie sukces wydawniczy?

Blog korektorki – redakcja i korekta książki

Dwa miesiące temu kończyłam redakcję i korektę książki księdza Tomasza Romantowskiego „STOP!”, a już dziś jest ona dostępna we wszystkich większych księgarniach internetowych. To debiutancka opowieść o dość niezwykłej pielgrzymce do Medjugorie – podróży nie tylko bez własnego środka transportu, ale i bez pieniędzy. Autor umiejętnie łączy w niej poczucie humoru i dystans do siebie z głębszymi refleksjami natury religijnej i duchowej. Czy zapowiada się sukces wydawniczy?

Czytaj dalej

Jak założyć i prowadzić firmę? Poradnik początkującego przedsiębiorcy

Blog korektorki – redakcja i korekta książki

Bartłomiej Sosna to młody, lecz równocześnie doświadczony i odnoszący sukcesy, polski przedsiębiorca, który w swojej książce „Twoja firma! Zmiana myślenia drogą do sukcesu” tłumaczy, jak – krok po kroku – założyć i prowadzić własną firmę. Z humorem udziela wielu rad przydatnych początkującym przedsiębiorcom. Odwołuje się przy tym do najlepszego, najbardziej wartościowego źródła wiedzy, jakim jest własne doświadczenie. Korekta i redakcja książki Bartka sprawiła mi wiele przyjemności i z radością polecam ją każdemu, kto chciałby w życiu spróbować czegoś ciekawszego od pracy na etacie w korporacji lub mało ambitnego i wątpliwego moralnie trzymania się urzędowej posady. 😉

Czytaj dalej